Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

“Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” Dale Carnegieto światowy bestseller, który sprzedał się w blisko 50 milionach egzemplarzach na całym świecie. W Polsce poradnik zdobyć również ogromną popularność, a wydawaniem nakładów zajmuje się wydawnictwo EMKA. “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” to książka, która pomaga w wielu aspektach życiowych, jak radzić sobie podczas kłótni, jak być świadomym swoich poglądów, i jak zjednać sobie każdego napotkanego człowieka.

O autorze

Dale Carnegie ukończył Kolegium Nauczycielskie, i prowadził kursy korespondencyjne. Swoją karierę i bogactwo budował stopniowo, najpierw zarabiając po kilka dolarów tygodniowo, potem po 30 dolarów, aż w końcu napisał swoją najlepszą powieść “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”, która przyniosła mu światową sławę. Książkę “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” poszukaj także w księgarni.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać do siebie ludzi- Dale Carnegie

Większość porad przedstawionych w poradniku na pierwszy rzut oka może wydawać się banalna i oczywista, ale ich przestrzeganie pomoże Ci osiągnąć swoje cele i odnieść sukces na każdym poziomie. Czytelnicy dowiedzą się, jak powinien traktować innych, aby oni szanowali go, widząc w nim wartość, oraz osobę, z którą chcą się przyjaźnić. Kluczem do większości relacji jest wzajemne zrozumienie. Dlatego, zdaniem autora,  poglądów nie należy pouczać, krytykować ani potępiać. W ten sposób druga osoba poczuje się lepiej i jednocześnie docenia swojego rozmówcę. Aby zyskać szacunek, należy również zwrócić uwagę na drobiazgi, takie jak zapamiętanie imion i nazwisk klientów lub osób, z którymi nadal będziesz się kontaktować. Jeśli będziesz mówił do nich po imieniu podczas spotkania, poczują się ważni i zauważeni. Dzięki tej pozycji odbiorca nauczy się być wyjątkową osobą, przebywając w gronie dobrych znajomych, zdobywając miano kogoś, komu łatwo i warto zaufać.

 

Posts Tagged with…